Labo s.r.o. autoservis

Firma AUTOSERVIS LABO vznikla v roku 2006 so sídlom v Olešnej. Prvý rok boli v tejto prevádzke vykonávané len mechanické opravy vozidiel. 

V roku 2007 sme začali spolupracovať s firmou TROST SK. Následne sme rozšírili ponuku našich služieb o predaj náhradných dielov výhradne nemeckej kvality a začali sme s opravou karosérií osobných automobilov. Otvorili sme novú karosársku dielňu spolu s mechanickou dielňou. Pneuservis sme rozšírili o predaj pneumatík rôznych značiek.

V roku 2009 sme nadviazali spoluprácu s firmou NOVOL SK, výrobcom profesionálnych výrobkov pre autolakovne. Na základe tejto spolupráce sme zakúpili kvalitnú miešačku farieb na vodnej báze a rozšírili sme ponuku poskytovaných služieb opráv automobilových vozidiel,  o predaj lakýrnických potrieb a lakovanie automobilov. Otvorili sme novú autolakovňu, kde ponúkame lakovanie automobilov všetkých značiek, taktiež sme začali ponúkať lepenie certifikovaných autofólií a miešanie autolakov na akrylovej i na vodnej báze.

V roku 2010-2011 sme vstúpili do partnerstva s firmou TROST SK a následne sme sa zaradili medzi profesionálne firmy na trhu autoservisov, pneuservisov a autolakovni. Stali sme sa konkurentom s kvalitnými náhradnými dielami do automobilov rôznych značiek ako napr. Škoda, BMW, AUDI, Mercedes a iné. Naše služby na poli servisných opráv automobilov sme skvalitňovali pomocou externých certifikovaných školení na opravu automobilov a profesionálnej výmeny autodielov v rôznych značkách automobilov. Začali sme plniť spreje podľa kódu farby Vášho vozidla.

V roku 2012 sa sídlo firmy presťahovalo do nových väčších prevádzkových priestorov  v obci Staškov. V tomto roku firma vstúpila do programu AUTOFIT - medzinárodná sieť autoservisov, začali sme vykonávať servisné opravy nových vozidiel v záručnej dobe, a to bez straty záruky.

Spolupracujeme s poisťovňami na likvidácií poistných udalostí.  

Od roku 2013 sme otvorili požičovňu automobilov. Požičiame Vám automobil na Vaše cesty. Poskytujeme náhradný automobil počas opravy Vášho poškodeného , pokazeného alebo havarovaného vozidla. V prípade záručnej i pozáručnej opravy Vášho automobilu sme schopný poskytnúť Vám náhradný automobil z našej autopožičovne. Disponujeme možnosťou požičať automobil z nášho vozového parku ale sme chopný požičať automobil i inej značky, podľa požiadavky zákazníka.

V roku 2013 sme sa presťahovali zo sídla v Staškove , do nového sídla v Podvysokej,  kde nás môžete nájsť vedľa obecného úradu. Bližšie informácie o polohe v kontaktoch, alebo článku Kde nás nájdete. Naše priestory sa zväčšili a tým i možnosť opravovať i viacero automobilov z okresu Čadca i obvodu Turzovka.

Je nám cťou Vám prezentovať naše služby, ktoré u nás môžete využiť v plnej miere a v profesionálnom prevedení. Ako autoservis s rozlohou 450 štvorcových metrov patríme medzi druhý najväčší multiznačkový autoservis - pneuservis v okruhu 30 km od Podvysokej. Poskytujeme široké portfólio služieb na poli automobilového priemyslu, máme najširšiu ponuku služieb v okrese Čadca.

Naša kancelária: