Vážení Automobilisti

 

 Vážení a milí Zákazníci

Venujte prosím pozornosť týmto pár riadkom ktoré sme si dovolili pre vás pripraviť.

 

        V prvom rade sa Vám chceme poďakovať, že ste zavítali k nám, do priestorov nášho autoservisu . Tešíme sa z každej Vašej návštevy, pretože len vďaka Vám a Vaším tátošom tu môžeme byť aj my . Naše služby sa snažíme prispôsobovať Vaším požiadavkám a nárokom na najvyššej úrovni. Naša cenová politika je založená na dlhoročných skúsenostiach. Snažíme sa ponúkať náhradne diely výhradne nemeckej top kvality,čo sa samozrejme odzrkadľuje na cene tovaru, a preto sú náhradné diely zakúpené u nás drahšie,  ako v predajniach náhradných dielov. Tým nechcem povedať, že nepredávajú kvalitné diely, ale pri dnešnom konkurenčnom boji sú nútení siahať po falzifikátoch a verte alebo nie, niekedy sú na nerozoznanie od originálu.U nás predávame  ako som už spomínal, výrobky od popredných nemeckých výrobcov, začo sa nám zaručuje aj náš dodávateľ TROSTviac sa dočítate na AUTOSERVICE.COM

Naša prosba k Vám znie, aby ste nepodľahli lákavým nízkym cenám. Chcem apelovať na to, aby ste si uvedomili, že vo Vašich automobiloch vozíte manželku, deti, požičiavate ho príbuzným, a preto si uvedomte, že auto je ako odistená zbraň a do zbrane by ste si tiež nedali lacnú muníciu, ktorá Vám môže kedykoľvek zlyhať a ublížiť a dokonca nedajbože aj zabiť!! Každý deň počúvame v správach o tragických autonehodách často krát z nevysvetliteľných príčin. Vaše autá nie sú hračky, a tak si nenechávajte do nich montovať diely ako na hračky!

Pozornosť treba venovať aj ľuďom, ktorí Vám tieto diely montujú. V dnešnej dobe je množstvo domácich opravárov,  ktorí Vám veľmi radi opravia čokoľvek a my ako autoservis im cenovo nemôžeme konkurovať,  ale predsa máme niečo čo oni nemajú. 

 

Máme personál, ktorý je pravidelne profesionálne zaškoľovaný a oboznamovaný s novými    pracovnými postupmi, máme množstvo prípravkov a zariadení,  ktoré nám umožňujú správne demontovať a montovať náhradné diely, čím sa zabraňuje ich poškodeniu a tým sa predlžuje ich životnosť vo Vašom vozidle. Môžeme Vám poskytnúť záruku a nikam neodídeme, ani sa nikam neschováme keď nastane problém.

 

Čo je zahrnuté do našej hodinovej mzdy : samozrejme sú to prevádzkové náklady, ako sú energie a mzdy ale hlavne, a to zdôrazňujem,  preberáme zodpovednosť za akýkoľvek zásah či úkon na Vašom vozidle. Čo to znamená? Jednoducho povedané zaručujeme sa za bezpečnosť Vášho vozidla a  v prípade nehody je všetka zodpovednosť len na nás a nás preverujú súdni znalci a my môžeme ísť do väzenia . Toto všetko je daň za to, mať v prevádzke  autoservis . Ale ak Vám ho opraví  akýkoľvek domáci opravár a nemáte doklad,  do väzenia pôjde majiteľ vozidla,  čiže vy!

           Stojí  pre Vás toto riziko za pár ušetrených eur?