Požičovňa osobných automobilov

požičovňa

 Naša spoločnosť sa zaoberá poskytovaním služieb v oblasti prenájmu vozidiel Môžete si u nás rezervovať auto na tel. čísle (+421918 535 032.

 Potrebujete sa súrne dopraviť do vzdialeného mesta a nemáte ako? Nie ste vlastníkom motorového vozidla, no potrebovali by ste ho mať na 24 hodín, prípadne viac k dispozícii? Nemáte sa na koho obrátiť? Oslovte nás! Vyriešime Vaše problémy, požičiame Vám Vami vybrané motorové vozidlo z našej ponuky a zabezpečíme tak jednoduchšie a rýchlejšie vybavenie Vašich povinností. Neváhajte a kontaktujte našu autopožičovňu v okrese Čadca.

 Autopožičovňa LABOPROFILAK so sídlom na Podvysokej poskytuje prenájom osobných automobilov pre kraj Žilina.

  Prevádzkujeme: 

• požičovňu, prenájom osobných automobilov
 
Ponúkame vozidlá značky:
  • Škoda Octavia
  • Škoda Rapid
Jediné čo k tomu potrebujete je Váš občiansky preukaz a malá záloha. Uvedená cena za víkend platí pri prevzatí vozidla v piatok od 14:00 hod, vrátenie vozidla pondelok 08:00 hod.
 
Výsledná cena je závislá na dĺžke pôžičky.

Sme spoľahliví, pohotoví a vo vzťahu so zákazníkmi uprednostňujeme profesionálny a ústretový prístup.

Tešíme sa na Vás!

 

Cenník požičovne

Cenník je stanovený na 1 deň a víkend. V prípade dlhodobého resp. pravidelného krátkodobého prenájmu je cena stanovená individuálne. Ceny sú uvedené vrátane DPH. Záloha pri zapožičaní vozidla je 200 €, ktorá bude zákazníkovi vrátená po odovzdaní vozidla bez poškodenia. Pri najazdení viac ako 1000 km je účtovaný príplatok za každých 250 km navyše 20 €. Pri dlhodobom prenájme sa poplatok účtuje pri najazdení viac ako 3000km.

V prípade zarezervovania vozidla na viac ako 3 dni je potrebné v deň rezervácie zaplatiť zálohu za rezerváciu vo výške 100 €. V prípade, ak si zákazník nepríde vyzdvihnúť rezervované vozidlo uvedená záloha nebude zákazníkovi vrátená. 

Pri telefonickej a e-mailovej objednávke je rezervácia platná až po pripísaní zálohy na bankový účet resp. po uhradení zálohy v hotovosti na prevádzke. Zákazníkovi bude vystavená zálohová faktúra so všetkými potrebnými údajmi na zrealizovanie úhrady.

Pri pravidelnom prenájme vozidla možnosť pristavenia vozidla na adresu zákazníka.

Pri dlhodobom prenájme vozidla - na mesiac , cena 800€. 

 

1 deň
Škoda Rapid 35,00 €
Škoda Octavia 35,00 €
Víkend (piatok-pondelok)
Škoda Rapid 100,00 €
Škoda Octavia 100,00 €

 

Mesačný zvýhodnený nájom
Škoda Rapid 500,00 € 16,67 € / 1 deň
Škoda Octavia 600,00 € 20,00 € / 1 deň

 

 

 

 

 Nájomné sa platí za celú dobu nájmu v deň prevzatia vozidla.