Kde nás nájdete

Logo autoservis Labo s.r.o.     

Dovoľte, aby sme Vás pozvali do druhého najväčšieho Autoservisu v okruhu Makov, Vysoká nad Kysucov, Turzovka, Korňa, Turzovka predmier, Podvysoká, Olešná, Staškov, Zákopčie, Raková. Aká je k nám cesta?

Smer z Turzovky do Staškova : od Turzovky sme vzdialení 2,5 km. Na Podvysokej asi 100m za kostolom môžete vidieť na pravej strane vozovky reklamnú tabuľu na budove a o 30 m odbočíte v pravo. Hneď pred obecným úradom Podvysoká, ktorý budete mať následne na ľavej strane. Pokračujte na koniec ulice, kde je vjazd do nášho autoservisu hneď vedľa modrej budovy firmy DELTA. Na budove je veľký nápis Autoservis Labo s.r.o. a reklamné tabule NOVOL, ATE – brzdové centrum, pod ktorými je vstup do prijímacie kancelárie Autoservisu Labo s.r.o.

Smer z Čadce do Turzovky: na Staškove prejdete cez most ponad rieku Kysuca po 400m prejdete železničné priecestie a ste na Podvysokej. Približne po 300m uvidíte po ľavej ruke autobusovú zastávku Podvysoká Tesla o 10m uvidíte Hasičskú zbrojnicu. Vedľa nej Obecný úrad Podvysoká a zároveň oproti Obecnému úradu je reklamná tabuľa Autoservis Labo s.r.o. so šípkou doľava. Odbočíte vľavo a po pravej ruke uvidíte veľký billboard. Pokračujte na koniec ulice, kde je vjazd do nášho autoservisu hneď vedľa modrej budovy firmy DELTA. Na budove je veľký nápis Autoservis Labo s.r.o. a reklamné tabule NOVOL, ATE – brzdové centrum, pod ktorými je vstup do prijímacie kancelárie Autoservisu Labo s.r.o.

Pri využití naších služieb či technickej opravy Vášho automobilu môžete využiť našu službu náhradného vozidla , autopožičovňu. Na cestu od nás prípadne môžete použiť autobusovú alebo vlakovú dopravu. Zastávky sú veľmi blízko nášho autoservisu. Tešíme sa na Vašu návštevu nášho servisu. O Váš automobil sa radi postaráme s profesionálnym technickým prístupom.

 

  

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Smer z Turzovky : Križovatka pred obecným úradom - odbočiť doprava. Na konci ulice je smerovacia tabuľa "Brzdové systémy". Šipka vedie do areálu píly. V areáli pred pílou odbočíte vľavo a dostanete sa priamo pred vstup do autoservisu LABO s.r.o. Blízko odbočky k nám je autobusová zastávka Podvysoká - Tesla ktorá sa nachádza na hlavnom ťahu  Čadca cez Rakovú, Staškov , Podvysokú do  Turzovky. V prípade že nevyužijete našu službu Autopožičovne alebo náhradného vozidla , ktoré Vám môžeme poskytnúť počas opravy Vášho automobilu u nás ,môžete využiť Autobusovú dopravu na cestu domov, prípadne k nám.