Pneuservis

Autoservis Labo s.r.o. Vám ponúka rôzne služby v oblasti PNEUSERVISU ako je :

  • Sezónne prezutie vozidla
  • Vyváženie kolies
  • Predaj pneumatík a diskov
  • Sezónne uskladnenie pneumatík
  • Ekologická likvidácia pneumatík
  • Oprava defektov

Tieto služby poskytujeme na osobné vozidlá, SUV a dodávky. Na výkon pneuservisných služieb používame kvalitné stroje a technické pomôcky, ktoré sú pravidelne kontrolované a udržiavané.

Sezónne uskladnenie pneumatík

V prípade ak nemáte dostatok miesta pre uskladnenie pneumatík počas sezóny, môžete využiť naše služby a uskladniť si pneumatiky u nás. Vaše pneumatiky budú uskladnené vo vnútorných priestoroch autoservisu, takže nedôjde k žiadnemu znehodnoteniu Vašich pneumatík.

Predaj pneumatík a diskov

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom pneumatík a diskov už niekoľko rokov. Na základe Vašich požiadaviek Vám vieme zabezpečiť rôzne druhy značiek od renomovaných svetových výrobcov pneumatík. Pneumatiky je možné objednať telefonicky resp. osobne pri návšteve nášho autoservisu. Pre správne určenie rozmeru pneumatík resp. diskov je dobré priniesť so sebou Osvedčenie o evidencii vozidla – časť II t.j. – „veľký“ technický preukaz.

Vyváženie pneumatík

Správne vyváženie kolies zabezpečí, že pri vysokej rýchlosti nevzniká na vozidle žiadna vibrácia. Správne vyváženie tiež chráni pneumatiky pred ich predčasným opotrebovaním a prispieva ku komfortu cestujúcich počas jazdy. Znakom zlého vyváženia kolies môže byť spozorovanie trasenia volantom pri určitej rýchlosti. Preto, ak niečo takéto zbadáte, navštívte nás a my Vám Vaše kolesá skontrolujeme a v prípade potreby profesionálne vyvážime.

Oprava defektu

V prípade poškodenie pneumatiky na vozidle Vám náš personál po posúdení miery poškodenia opravy pneumatiku prostredníctvom kvalitných materiálov tak, aby bola zachovaná jej funkčnosť a bezpečnosť pri ďalšom používaní.

Opravu defektov realizujeme už od 5,00 €